دستگاه برش لیزر » دستگاه فایبر

دستگاه فایبر

دستگاه برش لیزر » دستگاه فایبر

دستگاه فایبر

توسط davood

دستگاه فایبر

دستگاه فایبر یکی دیگر از انواع مختلف دستگاه‌های حکاکی و مارکینگ است که با استفاده از اشعه لیزر قادر خواهد بود تا انواع نقش و نگارها را بر روی متریال های مختلف ایجاد کند.

در سالیان گذشته از دستگاه‌های مکانیکی مانند فرز و دریل به همراه دستگاه CNC استفاده می‌شد، و با وجود اینکه کنترل کامپیوتری توانایی کنترل دستگاه را افزایش داده بود، اما هنوز هم برخی نامنظمی‌ها و برش‌های پرت در آنها صورت میگرفت.

با ظهور دستگاه مارکینگ فایبر و بهره‌گیری از لیزر برای حکاکی و مارکینگ ، صنعت حکاکی نیز به عنوان یک رشته جدید بر روی کار آمد و امروزه در بسیاری از شیوه‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد .

امروزه از تکنولوژی حکاکی و مارکینگ در موارد و صنعت های مختلفی استفاده خواهد شد و دستگاه لیزر فایبر سرعت این موضوع را در صنعت تبلیغات و چاپ بسیار بیشتر کرده است . به همین دلیل هرروزه شاهد رشد سریع خرید و فروش این دستگاه‌ها در بازار هستیم و پیش‌بینی می‌شود دستگاه فایبر لیزری جایگزین بسیاری از دستگاه‌های لیزری دیگر میشود.

دریافت لیست قیمت و جدول اقساط دستگاهها و ماشین آلات

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه فایبر

قیمت دستگاه فایبر احتمالاً اولین کلید واژه‌ای باشد که در مورد این دستگاه‌ها جستجو می‌کنید و قبل از هر چیزی دوست دارید که اطلاعاتی در مورد قیمت آنها به دست بیاورید. این قیمت به این دلیل اهمیت دارد که می‌تواند یک شاخص برای راه اندازی کسب و کار و همچنین یک شاخص برای بررسی کیفی و کمی دستگاه باشد. اگر شما به شکل دقیق از قیمت دستگاه فایبر اطلاع داشته باشید، مسلماً بودجه و سرمایه خود را مطابق با آن تنظیم می‌کنیم. از طرفی دیگر هرچه این دستگاه گرانتر باشد، مطمئناً قابلیت‌ها و توانایی‌های بیشتری در آن به کار رفته است.

قدرت اشعه لیزر

اولین چیزی که یک دستگاه فایبر با آن سروکار دارد، قدرت اشعه لیزر است که مشخص می‌کند برای کدام یک از کاربردهای برشی یا حکاکی استفاده می‌شود. طبیعتاً هرچه قدرت اشعه لیزر بالاتر باشد، تنوع بیشتری در برش نمونه‌های مختلف خواهد داشت و همین موضوع به کارگاه‌های آن‌ها کمک می‌کند که سفارش بیشتری قبول کنند. بنابراین طبیعی است که قدرت اشعه لیزر باعث قیمت دستگاههای فایبر شود.

قابلیت‌های دستگاه برای برش‌های دوبعدی و سه بعدی

اگر از بخش هوشمند از بخش لیزری دستگاه فایبر چشم‌پوشی کنیم، بخش حرکتی عمر بسیار مهم است و تعیین می‌کند که این دستگاه برای برش چه نمونه کارهایی مناسب است. هرچه تعداد محورهای دستگاه بیشتر باشد یا از قطعات حرکتی بیشتری در آن استفاده شده باشد، امکان برش نمونه‌های دوبعدی و سه بعدی بیشتر است همین موضوع باعث تغییر قیمت دستگاه فایبر می‌شود.

برند و محبوبیت آن

وقتی که برای خرید دستگاه فایبر اقدام کنید، علاوه بر اینکه در سطح اینترنت و سایر منابع نوشتاری جستجو می‌کنید، احتمالاً به سراغ کارگاه‌ها و شرکت‌های قدیمی نزدیک به خود خواهید رفت و از آنها در مورد دستگاه‌های مناسب خواهید پرسید. این افراد چند دستگاه محبوب و کارآمد را به شما معرفی می‌کنند که تقاضا برای محصولات آنها بیشتر است به همین ترتیب قیمت دستگاه‌های آن‌ها نیز بالاتر است. پس برند نیز می‌تواند قیمت دستگاههای فایبر را تغییر دهد.